Lekki deszcz 3°C

Skład Rady Miejskiej

Skład Rady Miejskiej

RADA MIEJSKA W WITNICY

Skład Rady Miejskiej 2014 - 2018
 
Okręg wyborczy nr 1
Maria Butrym – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
 
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Azaliowa, Cmentarna, Energetyków, Fiołkowa, Konopnickiej, Liliowa, Moniuszki: nr 8 i 10, Różana, Sportowa, Strzelecka, Świętego Jerzego, Tulipanowa, Wielka, Zielna, Żonkilowa

Okręg nr 2
Zdzisław Mikisz – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
 
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Cegielniana, Gajowa, Jagodowa, Komisji Edukacji Narodowej, Kosynierów Mirosławskich, Lisia, Łowiecka, Myśliwska, Potok, Szkolna, Wilcza, Wiosny Ludów, Zacisze, Żaków
 
Okręg nr 3
Marek Kobylański - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
 
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Bociania, Droga Polna, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kościuszki, Krótka, Krucza, Kukułcza, Łabędzia, Orla, Orła Bielika, Osadników, Piaskowa, Ptasia, Repatriantów, Rolna, Słowicza, Sokola, Sowia, Starzyńskiego: od nr 1 do nr 9 oraz nr 11, Strusia, Traugutta, Wysockiego, Zaułek Kowalski, Żurawia
 
Okręg nr 4
Krystyna Wojkowska – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
 
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Gorzowska, Krajowej Rady Narodowej, Moniuszki: nr 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13a, Parkowa, Plac Wolności, Rutkowskiego od nr 1 do nr 12B, Sikorskiego: od nr 3 do nr 13 oraz nr 15, Zaułek Kościelny
 
Okręg nr 5
Piotr Zakryszko – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
 
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Granitowa, Kolejowa, Maszynowa, Ogrodowa, Osiedle Południowe, Papiernicza, Poprzeczna, Przemysłowa, Słoneczna, Spedycyjna, Stalowa, Towarowa, Transportowa, Usługowa, Zaułek Polny, Żwirowa
 
Okręg nr 6
Danuta Szybińska-Juszczuk - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
 
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa, Końcowa, Leśna, Osiedle Zachodnie, Rutkowskiego od nr 13 do końca ulicy, Sosnowa, Świerkowa
 
Okręg nr 7
Jacek Piwkowski – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
 
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Bajkowa, Fabryczna, Sikorskiego: nr 14 oraz od nr 16 do końca ulicy, Starzyńskiego: nr 10 oraz od nr 12 do końca ulicy, Wesoła
 
Okręg nr 8
Artur Stojanowski – Komitet Wyborczy  Witnicka Prawda
Granice okręgu wyborczego
Witnica - ulice: Czereśniowa, Czerwonych Maków, Generała Świerczewskiego, Krasickiego, Łąkowa, 1-go Maja, Rybacka, Spokojna, Ścieżka Rybacka, Wędkarska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zaułek Wodny
 
Okręg nr 9
Grażyna Dudek – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
 
Granice okręgu wyborczego
Sołectwo Nowiny Wielkie
 
Okręg nr 10
Izabela Araszczuk - Komitet Wyborczy Wyborców gminawitnica24.pl
 
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Boguszyniec, Kłopotowo, Oksza, Pyrzany, Świerkocin

Okręg nr 11
Rafał Ławniczak - Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Białcz, Białczyk,

Okręg nr 12
Zygmunt Wilk – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
 
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Mosina, Nowe Dzieduszyce, Sosny, Stare Dzieduszyce, Tarnówek

Okręg nr 13
Agnieszka Pundyk - Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
 
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Dąbroszyn, Krześniczka

Okręg nr 14
Marek Mołdoch - Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
 
Granice okręgu wyborczego
Sołectwo: Kamień Wielki

Okręg nr 15
Czesław Hładki – Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
 
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Kamień Mały, Mościce, Mościczki